Kapesníček / Hankie  

Categories:


Mám tu pro Vás nový script... podle mě má ještě "mouchy", ale Vy si určitě poradíte a vytvoříte nádherné kapesníčky. Pokud by jste měly nějaký technický problém se scriptem, pisněte a pokusím se to napravit.

This entry was posted on pondělí, července 13, 2009 and is filed under . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom) .

6 Comments

Thank you for sharing these lovely hankies with us.

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 13 Jul [LA 07:00pm, NY 09:00pm] - 14 Jul [UK 02:00am, OZ 12:00pm] ).

Thank you for the lovely hankies.
Ole Grandma

Thank you so much for this Freebie. I want to let you know that I posted a link to your blog in Creative Busy Hands Scrapbook Freebies Search List, under the Page 9 post on Jul. 15, 2009. Thanks again.

I love your script .. I do too. I have my permission to use what I've done with your script in my other kits sell sell. This is my TOU for my scripts.
Unable to open the TOU can read see TOU for your creations.
What is your TOU for other things.

I love your mods .. I make them too. I have my permission to use what I make with your scripts in my kits to sell to others to sell. That is my TOU for my scripts.
I can not open your POST to be able to read it to find out the TOU for your creations.
What is the TOU on your other things.

překladatel nepromítlo právo, takže dělám překlad znovu.

I love your skript .. Já také vytvářet skripty. Dáte mi svolení k použití, co jsem udělal se váš skript v mých dalších souprav prodat a nechat ostatní lidé prodávají to, co udělají s mým sestavy? To je můj TOU pro mé skripty.
Nelze otevřít TOU můžete číst vidět TOU pro vaše výtvory.
Jaký je váš TOU na jiné věci.

The translator did not translate right, so do the translation again.

I love your script .. I also create scripts. Will you give me permission to use what I've done with your script in my other sets for sale and to let other people sell what they do with my group? This is my TOU for my scripts.
Unable to open the TOU can read see TOU for your creations.
What is your TOU for other things.

Okomentovat